Skip to main content

YACHT & GOLF CLUB

Ďakujeme Vám za podporu nášho športu a zvýšenie kvality prípravy talentovanej mládeže.

Občianske združenie Yacht & Golf Club sme založili 01.07.2009 s cieľom podporovať predovšetkým športové, cestovateľské, kultúrne, vzdelávacie a oddychové aktivity nadšencov a prívržencov jachtingu a golfu všetkých vekových kategórií, hlavne so zameraním na podchytenie talentovanej mládeže s dôrazom na rozvoj jachtingu a golfu a ich kombinácie.

Členstvom v našom klube získavate registráciu v Slovenskom Zväze Jachtingu a v Slovenskej Golfovej Asociácií, ktoré vám z pomedzi množstva výhod umožňujú účasť na jachtárskych súťažiach a golfových turnajoch za prijateľnú cenu.

Najväčšie úspechy sezóny

Kristínka Kaňuková sa stala víťazka Slovenského pohára v celkovom hodnotení v lodnej triede 420.

ÚSPEŠNÁ SEZÓNA 2022

Reprezentantka Kristína Kaňuková, 11-ročná jachtárka Yacht & Golf clubu sa stala Majsterkou Slovenska v celkovom hodnoteni  v lodnej triede 420.

Víťazka na RS Feva Balatonfured OH BYC CUP a 4.miesto na ME na Lipne.

SEZÓNA 2021

Najväčšie úspechy sezóny 2020

Kristínka Kaňuková sa stala po tretí krát najlepšia jachtárka v kategórií dievčatá-ženy, majsterka Slovenska,  Víťazka Slovenského pohára v mladších žiačkach, absolútna víťazka Interpohara.

SEPTEMBER 2020

Reprezentantka Kristína Kaňuková, 11-ročná jachtárka Yacht & Golf clubu sa stala Majsterkou Slovenska.

Veľká cena Slovenska a Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska sa konali 12.-14. septembra na Domaši, kde v lodnej triede Optimist v kategórii open t.j. jachtárov do 15 rokov obsadila celkové 2.miesto, v kategórií dievčat prvé miesto a získala titul Majsterky Slovenska.

Z Domaše sa jachtári presunuli do Šamorína na Dunaj – Vodné dielo Gabčíkovo, kde sa konala záverečná regata seriálu Slovenského pohára, kde Kristína Kaňuková obsadila druhé miesto, čo jej stačilo na víťazstvo v Slovenskom pohári v kategórií mladších žiačok.

A do tretice Kristína Kaňuková vyhrala INTERPOHÁR, zvíťazila v celkovom open hodnotení aj v kategórií dievčat v seriáli medzinárodného Interpohára, ktorý sa skladal z troch regát na Slovensku, Česku a Poľsku a zúčastnilo sa ho 130 jachtárov z uvedených krajín.

Vrcholom sezóny 2020 bude reprezentačná účasť na Majstrovstvách Európy, ktoré sa uskutočnia na Jadrane 18.-26. októbra v Slovinskom Portoroži.