JACHTÁRSKE TÁBORY

LETNÉ JACHTÁRSKE TÁBORY      

 


STAŇTE SA OZAJSTNÝMI KAPITÁNMI A UŽITE SI S NAMI SLNEČNÉ LETO PLNÉ ZÁBAVY NA PLACHETNICIACH

 

Päť dňový letný jachtársky tábor plný zábavy, akcie a dobrodružstva. Pre odvážnych pirátov a pirátky, ktorí sa neboja zdolať Krakenove nástrahy na ceste k stratenému pokladu. 

Podarí sa ti prejsť všetkými úlohami? Vyzbroj sa dobrou náladou a s úsmevom to určite zvládneš.

Popri tom sa naučíš námornícke uzly, porozumieš vetru, vlnám a zažiješ aké je to kormidlovať loď pod plachtami. Užiješ si jazdu na paddleboarde, jachte, katamarane aj na motorovom člne a množstvo srandy s kamarátmi.

 

PRE DETI OD 6 DO 14 ROKOV


 

 TERMÍN:

   24.07. – 28.07. 2023

 

 MIESTO

  PIEŠŤANY – priestory Yacht Clubu Slňava Piešťany, Rekreačná, 921 01 Piešťany – ZOBRAZIŤ NA MAPE

 


 

 

Možnosť výberu medzi dennou formou alebo formou tábora so spaním.

  • FORMA TÁBORA SO SPANÍM JE UŽ PLNE OBSADENÁ
  • ZOSTÁVAJÚ VOĽNÉ MIESTA NA DENNÚ FORMU

 

V rámci dennej formy máme pre teba pripravené rôzne druhy lodí , dobrodružný program, aktívne hry a tvorivé činnosti v malých skupinkách s osobným prístupom našich trénerov. Zdravá strava – desiata, obed, olovrant, občerstvenie, ovocie a pitný režim počas celého dňa. Tábor so spaním zahŕňa navyše ubytovanie s raňajkami a večerou.

 

CENA: 300 EUR / denná forma
150 EUR príplatok v prípade spania

 

V cene dennej formy tábora má dieťa k dispozícií rôzne lode, záchrannú vestu, stravu 3 krát denne (desiatu, obed, olovrant), občerstvenie, pitný režim počas celého dňa a program plný športových aktivít a tvorivých činností.

 

Tábor so spaním zahŕňa navyše večerný program, ubytovanie s raňajkami a večerou.

ZAŽI TO S NAMI! 🙂

       

 

NAVŠTÍVTE NAŠU FOTOGALÉRIU A POZRITE SA AKO BOLO V PREDOŠLÝCH ROČNÍKOCH

 

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE

 

FORMA A HARMONOGRAM TÁBORA

Nástup do tábora je spravidla v pondelok ráno o 9:00 hod. a záver v piatok o 17:00 hod.

V prípade dennej formy začíname denne o 9:00 hod. a končíme o 17:00 hod. až do posledného dňa konania tábora. Za deti preberáme zodpovednosť len od príchodu do odchodu z miesta konania tábora a doprava je na zodpovednosť rodičov.

Pred ukončením tábora sa v piatok o 15:00 konajú záverečné preteky, na ktoré ste srdečne pozvaní aj so všetkými rodinnými príslušníkmi, ktorí by chceli deti povzbudiť. Okrem povzbudzovania budete môcť vidieť čo sa deti v tábore naučili.

Kapacita tábora je obmedzená na 24 detí, pričom pripadajú maximálne 3 deti na 1 trénera. Prihlásenie v priebehu tábora je možné za poplatok 70 Eur/deň alebo plnú sumu tábora, v prípade ak to dovoľuje kapacita.

 

VEK
Tábor je určený pre vekovú kategóriu od 6 do 14 rokov, pričom formu tábora so spaním odporúčame voliť od 8 rokov (individuálne v závislosti od dieťaťa).

 

BEZPEČNOSŤ
Deti majú počas celej doby trvania tábora striktne v blízkosti vody a na loďkách oblečené certifikované záchranné vesty. Z tohto dôvodu postačuje mať zvládnuté základy plávania a pozitívny vzťah k vode. Počas plavby majú navyše ochranné prilby, brániace udretiu hlavy.

 

LIEKY
Pred začiatkom tábora je nás potrebné informovať o užívaní špeciálnych liekov, onemocneniach či alergiách dieťaťa. Deti musia byť v tábore zdravé a v prípade neočakávaného ochorenia si nie je možné nárokovať vrátenie peňazí. Bezplatné storno je možné do 2 týždňov pred začatím tábora.

 

STRAVA
Počas dennej formy pre deti zabezpečujeme desiatu, obed, olovrant, občerstvenie a pitný režim počas celého dňa. Deti, ktoré sú v tábore so spaním majú navyše zabezpečené raňajky a večere.
Pre vegetariánov alebo v prípade alergie na určitý druh potraviny je možnosť úpravy jedálnička – takúto požiadavku je nám potrebné nahlasovať minimálne týždeň pred začiatkom tábora.

 

OBLEČENIE
Odporúčame pribaliť deťom športové oblečenie – kraťasy, tričko, šiltovku, slnečné okuliare, opaľovací krém, tenisky na breh a pevnú obuv do vody (kroksy). V prípade nepriazne počasia nepremokavú súpravu a oblečenie na prezlečenie.

 

STORNO PODMIENKY

Bezplatné storno je možné do 2 týždňov pred začatím tábora. V prípade storna dva týždne do tábora a menej prepadá záloha. Odhlásenie v priebehu tábora po tom ako dieťa nastúpilo (z akéhokoľvek dôvodu alebo ochorenia) prepadá celá suma.

 

Našou ambíciou je navždy sa zapísať do pamäti a srdca detí výnimočnými zážitkami.

TEŠIME SA NA VÁS

 

 

 

⇒   VIAC INFORMÁCIÍ