JACHTÁRSKY TABOR, 19-23.08.2019

JACHTÁRSKY TÁBOR, 19-23.08.2019          

 


STAŇTE SA OZAJSTNÝM JACHTÁROM A UŽITE SI S NAMI SLNEČNÉ LETO PLNÉ ZÁBAVY NA PLACHETNICIACH“

 

Päť dňový letný jachtársky tábor, v ktorom sa deti hravou formou naučia základy plavby na plachetnici, oboznámia sa s loďou, jachtárskymi uzlami a zažijú naozajstné dobrodružstvo na loďke aj na brehu ako to kedysi zažívali morský piráti a námorníci.

 

PRE DETI OD 6 DO 14 ROKOV


 

 TERMÍN   19-23. August 2019

 MIESTO    Senec

 


 

Tábory organizované v Senci sú výlučne dennou formou. V Piešťanoch ponúkame aj možnosť výberu medzi dennou formou alebo formou tábora so spaním.

 

Máme pre vás pripravené plachetnice triedy Optimist, ktoré sú najpopulárnejšou lodnou triedou na svete, pre deti do 15 rokov. Naši tréneri sú vynikajúci jachtári s dlhoročnými skúsenosťami s trénovaním detí a mládeže. Jachtárske kluby, v ktorých sa konajú tábory, poskytujú spoločenské priestory, sociálne zariadenia, jednoduchý prístup k vode, ale aj priestor na voľnočasové aktivity mimo hlavnej časti na vode.

 

CENA: 180 EUR / denná forma
70 EUR príplatok v prípade spania

 

V cene dennej formy tábora má dieťa k dispozícií komplet loď s vybavením, záchrannú vestu, stravu 3 krát denne (desiatu, obed, olovrant), občerstvenie, pitný režim počas celého dňa a program plný športových aktivít a tvorivých činností s našimi trénermi a animátormi.

 

Tábor so spaním zahŕňa navyše večerný program, ubytovanie s raňajkami a večerou.

 

 

 

⇒   VIAC INFORMÁCIÍ


 

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE

FORMA A HARMONOGRAM TÁBORA

Tábory organizované v Senci sú výlučne dennou formou. V Piešťanoch ponúkame aj možnosť výberu medzi dennou formou alebo formou tábora so spaním.
Nástup do tábora je spravidla v pondelok ráno o 9:00 hod. a záver v piatok o 17:00 hod.
V prípade dennej formy začíname denne o 9:00 hod. a končíme o 17:00 hod. až do posledného dňa konania tábora. Za deti preberáme zodpovednosť len od príchodu do odchodu z miesta konania tábora a doprava je na zodpovednosť rodičov.
Pred ukončením tábora sa v piatok o 15:00 konajú záverečné preteky, na ktoré ste srdečne pozvaní aj so všetkými rodinnými príslušníkmi, ktorí by chceli deti povzbudiť. Okrem povzbudzovania budete môcť vidieť čo sa deti v tábore naučili.
Kapacita tábora je obmedzená na 20 detí, pričom pripadajú maximálne 4 deti na trénera. Prihlásenie v priebehu tábora je možné za poplatok 50 Eur/deň alebo plnú sumu tábora, v prípade ak to dovoľuje kapacita.

 

VEK
Tábor je určený pre vekovú kategóriu od 6 do 14 rokov, pričom formu tábora so spaním odporúčame voliť od 8 rokov (individuálne v závislosti od dieťaťa).

 

BEZPEČNOSŤ
Deti majú počas celej doby trvania tábora striktne v blízkosti vody a na loďkách oblečené certifikované záchranné vesty. Z tohto dôvodu postačuje mať zvládnuté základy plávania a pozitívny vzťah k vode. Počas plavby majú navyše ochranné prilby, brániace udretiu hlavy.

 

LIEKY
Pred začiatkom tábora je nás potrebné informovať o užívaní špeciálnych liekov, onemocneniach či alergiách dieťaťa. Deti musia byť v tábore zdravé a v prípade neočakávaného ochorenia si nie je možné nárokovať vrátenie peňazí. Bezplatné storno je možné do 2 týždňov pred začatím tábora.

 

STRAVA
Počas dennej formy pre deti zabezpečujeme desiatu, obed, olovrant, občerstvenie a pitný režim počas celého dňa. Deti, ktoré sú v tábore so spaním majú navyše zabezpečené raňajky a večere.
Pre vegetariánov je možnosť úpravy jedálnička – takúto požiadavku je nám potrebné nahlasovať minimálne týždeň pred začiatkom tábora.

 

OBLEČENIE
Odporúčame pribaliť deťom športové oblečenie – kraťasy, tričko, šiltovku, slnečné okuliare, opaľovací krém, tenisky na breh a pevnú obuv do vody (kroksy). V prípade nepriazne počasia šušťákovú súpravu a tepláky na prezlečenie.