Skip to main content

LETNÝ JACHTÁRSKY KEMP PRE DETI

STAŇTE SA OZAJSTNÝM JACHTÁROM A UŽITE SI S NAMI SLNEČNÉ LETO PLNÉ ZÁBAVY NA PLACHETNICIACH

TermínyViac info

Päť dňový letný jachtársky tábor plný zábavy, akcie a dobrodružstva. Pre odvážnych pirátov a pirátky, ktorí sa neboja zdolať Krakenove nástrahy na ceste k stratenému pokladu.

Podarí sa ti prejsť všetkými úlohami? Vyzbroj sa dobrou náladou a s úsmevom to určite zvládneš.

Popri tom sa naučíš námornícke uzly, porozumieš vetru, vlnám a zažiješ aké je to kormidlovať loď pod plachtami. Užiješ si jazdu na paddleboarde, jachte, katamarane aj na motorovom člne a množstvo srandy s kamarátmi.

VEK:
Pre deti od 6 do 14 rokov

TERMÍN:
22.07.2024 – 26.07. 2024

MIESTO:
PIEŠŤANY – priestory Yacht Clubu Slňava Piešťany, Rekreačná, 921 01 Piešťany – ZOBRAZIŤ NA MAPE

Možnosť výberu medzi dennou formou alebo formou tábora so spaním.

V rámci dennej formy máme pre teba pripravené rôzne druhy lodí , dobrodružný program, aktívne hry a tvorivé činnosti v malých skupinkách s osobným prístupom našich trénerov. Zdravá strava – desiata, obed, olovrant, občerstvenie, ovocie a pitný režim počas celého dňa.

Tábor so spaním zahŕňa navyše ubytovanie s raňajkami a večerou.

CENA: 300 € / denná forma (150 € príplatok v prípade spania)

  • Forma s možnosťou spania je už plne obsadená.
  • Zostávajú 2 voľné miesta na dennú formu.

V cene dennej formy tábora má dieťa k dispozícií komplet loď s vybavením, záchrannú vestu, stravu 3 krát denne (desiatu, obed, olovrant), občerstvenie, pitný režim počas celého dňa a program plný športových aktivít a tvorivých činností s našimi trénermi a animátormi. Tábor so spaním zahŕňa navyše večerný program, ubytovanie s raňajkami a večerou.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE

FORMA A HARMONOGRAM KEMPU

Možnosť výberu medzi dennou formou alebo formou tábora so spaním.

Nástup do tábora je spravidla v pondelok ráno o 9:00 hod. a záver v piatok o 17:00 hod. V prípade dennej formy začíname denne o 9:00 hod. a končíme o 17:00 hod. až do posledného dňa konania tábora. Za deti preberáme zodpovednosť len od príchodu do odchodu z miesta konania tábora a doprava je na zodpovednosť rodičov.

Pred ukončením tábora sa v piatok o 15:00 konajú záverečné preteky, na ktoré ste srdečne pozvaní aj so všetkými rodinnými príslušníkmi, ktorí by chceli deti povzbudiť. Okrem povzbudzovania budete môcť vidieť čo sa deti v tábore naučili.

Kapacita tábora je obmedzená na 24 detí, pričom sú deti rozdelené do 6 členných skupín v ktorých pripadajú maximálne 3 deti na jedného trénera. Forma tábora so spaním je obmedzená kapacitou ubytovania na maximálne 10 detí.

Prihlásenie v priebehu tábora je možné za poplatok 70 €/deň alebo plnú sumu tábora, v prípade ak to dovoľuje kapacita.

VEK
Tábor je určený pre vekovú kategóriu od 6 do 14 rokov, pričom formu tábora so spaním odporúčame voliť od 8 rokov (individuálne v závislosti od dieťaťa).

BEZPEČNOSŤ
Deti majú počas celej doby trvania tábora striktne v blízkosti vody a na loďkách oblečené certifikované záchranné vesty. Z tohto dôvodu postačuje mať zvládnuté základy plávania a pozitívny vzťah k vode. Počas plavby majú navyše ochranné prilby, brániace udretiu hlavy.

LIEKY
Pred začiatkom tábora je nás potrebné informovať o užívaní špeciálnych liekov, onemocneniach či alergiách dieťaťa. Deti musia byť v tábore zdravé a v prípade neočakávaného ochorenia si nie je možné nárokovať vrátenie peňazí. Bezplatné storno je možné do 2 týždňov pred začatím tábora.

STRAVA
Počas dennej formy pre deti zabezpečujeme desiatu, obed, olovrant, občerstvenie a pitný režim počas celého dňa. Deti, ktoré sú v tábore so spaním majú navyše zabezpečené raňajky a večere.

Pre vegetariánov alebo v prípade alergie na určitý druh potraviny je možnosť úpravy jedálnička – takúto požiadavku je nám potrebné nahlasovať minimálne týždeň pred začiatkom tábora.

OBLEČENIE
Odporúčame pribaliť deťom športové oblečenie – kraťasy, tričko, šiltovku, slnečné okuliare, opaľovací krém, tenisky na breh a pevnú obuv do vody (kroksy). V prípade nepriazne počasia nepremokavú súpravu a oblečenie na prezlečenie.

STORNO PODMIENKY
Bezplatné storno je možné do 2 týždňov pred začatím tábora. V prípade storna dva týždne do tábora a menej prepadá záloha. Odhlásenie v priebehu tábora po tom ako dieťa nastúpilo (z akéhokoľvek dôvodu alebo ochorenia) prepadá celá suma.

PRIHLÁŠKA

Prihlasujem sa na jachtársky kemp
Forma
Veľkosť trička

Našou ambíciou je navždy sa zapísať do pamäti a sŕdc detí výnimočnými zážitkami.

TEŠÍME SA NA VÁS