Skip to main content

PRENÁJOM LODÍ

Pocit nespútanej slobody, zábava, dobrodružstvo, skvelí ľudia a gastronómia, to všetko je jachting, ktorý nie je len športom ale aj životným štýlom.

FormulárViac info

“Máme ambíciu zapísať sa do vašich spomienok skvelými podujatiami a príjemnými zážitkami. Aj Vám ponúkame príležitosť byť pri tom!”

Yacht Academy

Dovoľte nám poradiť pri výbere a vytvoriť ponuku na mieru

PaedDr. Ján Kaňuk
e-mail: yachtsport@sailingparadise.sk
mobil: +421 905 399 447

Mgr. Martina Kaňuková
mobil: +421 907 644 386

Jachtou sa dostanete aj na tie turistom najnedostupnejšie miesta, čím v každej z destinácií môžete objaviť kus miestnej tradície. Či už je to typická miestna kultúra, zábava, príroda alebo gastronómia, dovolenka na lodi je jedinečná. Kto na vlastnej koži okúsi krásy plavby zákutiami rozmanitých ostrovov, kúpanie sa a potápanie v panenských zátokách ďaleko od preplnených pláží jednoznačne sa ho zmocní pocit voľnosti a túžby objavovať nové a nepoznané. More z tohto uhla vo Vás vyvolá nielen nákazlivý úsmev na tvári ale aj trvalé eufórium pre srdce, ktoré Vás už nikdy neopustí.

Plavili sme sa v mnohých moriach a oceánoch. Navštívili sme najkrajšie jachtárske destinácie a stovky ostrovov sveta.

Ponúkame Vám to najkrajšie čo sme videli, ponúkame Vám posledný raj na Zemi!
Vážení priatelia, dovoľte nám poradiť Vám pri výbere lode či destinácie a vytvoriť ponuku na mieru. Pre viac informácií sme Vám neustále k dispozícií.

Jachting môžete robiť v každom veku a na všetkých úrovniach. Môžete ho robiť celý život avšak zakaždým Vás dokáže prekvapiť niečím novým. Azda aj to je dôvodom, prečo si nás mnohých získal.

FORMULÁR S VAŠOU POŽIADAVKOU

DD dot MM dot YYYY
Skipper