Pocit nespútanej slobody, zábava, dobrodružstvo, skvelí ľudia a gastronómia, to všetko je jachting, ktorý nie je len športom ale aj životným štýlom.

 

Máme ambíciu zapísať sa do vašich spomienok skvelými podujatiami a príjemnými zážitkami. Aj Vám ponúkame príležitosť byť pri tom!

PRENÁJOM LODÍ

 

Jachtou sa dostanete aj na tie turistom najnedostupnejšie miesta, čím v každej z destinácií môžete objaviť kus miestnej tradície. Či už je to typická miestna kultúra, zábava, príroda alebo gastronómia, dovolenka na lodi je jedinečná. Kto na vlastnej koži okúsi krásy plavby zákutiami rozmanitých ostrovov, kúpanie sa a potápanie v panenských zátokách ďaleko od preplnených pláží jednoznačne sa ho zmocní pocit voľnosti a túžby objavovať nové a nepoznané. More z tohto uhla vo Vás vyvolá nielen nákazlivý úsmev na tvári ale aj trvalé eufórium pre srdce, ktoré Vás už nikdy neopustí.

 

Plavili sme sa v mnohých moriach a oceánoch. Navštívili sme najkrajšie jachtárske destinácie a stovky ostrovov sveta.

 

Ponúkame Vám to najkrajšie čo sme videli, ponúkame Vám posledný raj na Zemi!

 

Vážení priatelia, dovoľte nám poradiť Vám pri výbere lode či destinácie a vytvoriť ponuku na mieru. Pre viac informácií sme Vám neustále k dispozícií.

FORMULÁR S VAŠOU POŽIADAVKOU

PaedDr. Ján Kaňuk,
e-mail: yachtsport@sailingparadise.sk,
tel.: (+421) 905 399 447
Mgr. Martina Kaňuková,
tel.: (+421)
907644 386

 

 

Jachting môžete robiť v každom veku a na všetkých úrovniach. Môžete ho robiť celý život avšak zakaždým Vás dokáže prekvapiť niečím novým. Azda aj to je dôvodom, prečo si nás mnohých získal.

 

Dovoľte nám poradiť pri výbere a vytvoriť ponuku na mieru

“Aby Vám nič nepokazilo zážitok z dobrodružstva”

 

uzavrite si 

jachtárske poistenie

venujte originálny darček

NEZABUNUTEĽNÉ REGATY

Mercedes-Benz Trucks Sailing Regata 2016

MERCEDES-BENZ TRUCKS & BUSES SAILING REGATA 2018

DOVOLENKA NA LODI

PRE CELÚ RODINU

“JACHTING MÔŽETE ROBIŤ V KAŽDOM VEKU A NA VŠETKÝCH ÚROVNIACH. MÔŽETE HO ROBIŤ CELÝ ŽIVOT AVŠAK ZAKAŽDÝM VÁS DOKÁŽE PREKVAPIŤ NIEČÍM NOVÝM. AZDA AJ TO JE DÔVODOM, PREČO SI NÁS MNOHÝCH ZÍSKAL.”